ИНТЕРМАГ-ОЛІЙНІ
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 302101980
 

Характеристики

Виробник   Intermag

Опис ИНТЕРМАГ-ОЛІЙНІИНТЕРМАГ-ОЛІЙНІ-добриво для рапсу і соняшнику.

Насіння озимого рапсу містить 47-49% сирого жиру. В порівнянні з іншими сільськогосподарськими культурами він має переваги: сприяє підвищенню продуктивності культур, що слідують за нього в сівозміні. Рапс стає культурою, яка збагачує раціон тварин повноцінними білками. За змістом кормових одиниць і протеїну він більш ніж в два рази перевершує боби, горох, кукурудзу. Рапс не має собі рівних і за різноманітністю, і по збалансованості амінокислот.

Озимий рапс характеризується добре розвиненою кореневою системою, яка при вході в період зимового відпочинку досягає 50-60 см, а в період повної зрілості-120-290 см Правильний розвиток рослини і рівень врожайності багато в чому залежить від того, в якому стані рослина входить в зимовий період. Коренева система має бути як можна товща-1-2 см; розетка-складатися з 8-10 листків. Потужна коренева система рапсу служить не лише для постачання рослини поживними речовинами і водою. У коренях (що особливо важливе для зимівлі) накопичуються поживні речовини, що є своєрідною коморою рослини. Найбільша загибель рослин спостерігається у кінці зими, коли зменшується сніговий покрив і вичерпуються накопичені в коренях запаси поживних речовин. Слабка поживна база є причиною загибелі рослин навесні при коливанні денних і нічних температур.

Для отримання оптимального урожаю рапсу необхідно внести близько 120-220 кг/га азоту, 35-140 кг/га фосфору і 50-80 кг/га калію. Максимальна потреба озимого рапсу в поживних речовинах відзначається з початком вегетації навесні і до закінчення цвітіння. Слід пам'ятати, що дуже багато поживних речовин рослина витрачає в період низьких температур, особливо ранньої весни, а особлива роль відводиться бору.

Надмірна кількість азоту, внесена перед посівом, значно знижує морозостійкість культури. У свою чергу, фосфор і калій допомагають її підвищити. Основою раціонального внесення добрив в грунт є врегульований рівень pH грунту і відповідне постачання рослини набором життєво необхідних елементів. Помічено, що прихована мікроелементна недостатність може понизити врожайність рапсу навіть на 20%.

У озимого рапсу можна виділити три основні критичні етапи, під час яких спостерігається найбільша потреба в поживних складових, особливо в мікроелементах:

I-формування листової розетки-листова підгодівля дозволяє підготувати рослину до зими;

II-формування стебла-листова підгодівля забезпечує активізацію морфофизиологических процесів;

III-зав'язання і розвиток бруньок, а також кінець цвітіння-листова підгодівля підправляє процеси цвітіння, формування і розвитку насіння.

Вищеперелічені етапи були враховані при розробці комплексної програми по листовій підгодівлі рапсу.

Якщо ближче придивитися до проблеми дефіциту найбільш важливих складових у формуванні урожаю рапсу, можна помітити, що:

СІРКА являється основним складовим білку, бере участь в створенні хлорофілу і білків, має величезне значення в метаболізмі азоту і регулює процес зростання;

БОР відповідає за процеси ділення клітин, освіту і зміцнення рослинної тканини, цвітіння, формування насіння, контроллирует процеси накопичення жирів, покращує просування асиміляту, підвищує врожайність і якісно-технологічні параметри насіння, відповідає за процес проростання рослини, регулює водний баланс. Але найбільш вагомою роллю бору в рослині є утворення стручків і зерен в стручках. Виходячи з цього, перша ознака недоліку бору-мізерність стручків в рослині і мала кількість зерен в стручках.

При внесенні боросодержащих добрив деякі виробники в гонитві за прибутком забувають проінформувати фермерів про те, що, як недолік, так і передозування бору небезпечні для рапсу в рівній мірі. Наприклад, в суху погоду або у разі надмірної кислотності грунту надлишок бору блокує рослині можливість вбирання інших складових з розчину грунту. Межа між недостатністю і передозуванням є дуже невеликою і складає 0,6-1,2 мг бору в 1 кг грунту.

З урахуванням поживних вимог олійних культур було розроблено багатокомпонентне добриво ИНТЕРМАГ-ОЛІЙНІ-концентроване, комплексне, рідке добриво, призначене для усіх сортів олійних (рапс, соняшник, соя, льон). ИНТЕРМАГ-ОЛІЙНІ підвищує врожайність і стійкість рослин до хвороб, готує їх до зимового відпочинку, покращує якісні показники насіння.

Добриво містить грамотно збалансований набір мікро- і макроскладових, що повністю відповідають поживним вимогам цього виду рослин. Мікроелементи, що входять до складу, знаходяться в легкозасвоюваній рослиною хелатній формі, що гарантує їх повне, якісне і ефективне засвоєння поверхнею рослин.N


MgO


SO3


B


Cu


Fe


Mn


Mo


Zn


Ti
Склад (% маси)
15,0


2,5


2,5


0,5


0,1


0,5


0,5


0,005


0,5


0,03
Склад (г/л)
186,0


31,0


31,0


6,2


1,2


6,2


6,2


0,062


6,2


0,4

Cu, Fe, Mn, Zn-схелатированы EDTA.

Поставляється в 20-літрових каністрах.

Рекомендована витрата добрива при одній обробці-2-3 л/га. Середня витрата робочого розчину-300 л/га. Рекомендована кількість некореневих підгодівель упродовж вегетаційного періоду-3 підгодівлі.

Чому ИНТЕРМАГ-ОЛІЙНІ ?

♦ склад добрива відповідає поживним вимогам олійних культур, є висококонцентрованим (витрата при одній підгодівлі-2,0 л/га);

♦ підвищує стійкість рослин до посух і морозів;

♦ зміцнює фізичний стан рослин і підвищує стійкість до патогенам;

♦ дозволяє отримати значне підвищення якісно-кількісних показників урожаю;

♦ стабільно в робочих розчинах, не забиває форсунки обприскувача;

♦ містить мікроелементи в хелатній, легкодоступній для рослин формі;

♦ містить титан (Ti)-комплексон і активізатор зростання рослин, що дозволяє якісно підвищити вбирання кореневою системою рослини азоту, калію, фосфору і інших складових з грунтового розчину.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Водорозчинні добрива, касети для розсади, системи крапельного поливу - ТОВ ЄвроАгро Трейд
(основний офіс)

39600, Україна, Полтавська, Кременчук, вул. Цюрупи, будинок 18, офіс 10
  • +38 (096) 986-27-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create