ИНТЕРМАГ-КАРТОПЛЯ
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 302102640
 

Характеристики

Виробник   Intermag

Опис ИНТЕРМАГ-КАРТОПЛЯСорти картоплі значно відрізняються між собою тривалістю вегетаційного періоду: від ранніх до пізніх. На первинному етапі розвитку корені ростуть майже горизонтально і тільки пізніше змінюють напрям зростання углиб. Бульби служать для вегетативного розмноження. Період огрублення столонів починається практично безпосередньо перед початком цвітіння. Упродовж усього періоду розвитку бульб, починаючи від зав'язки бульб і практично до кінця вегетації, рослина потребує правильного харчування і збалансованого режиму температурної вологості.

Повноцінний режим харчування обумовлює технологічні, продовольчі і насінні якості бульб картоплі. Проте, для нормального зростання, розвитку і отримання високих урожаїв бульб, окрім азоту, фосфору і калію, картопля має бути в достатній мірі забезпечена кальцієм, магнієм, залізом, а також бором, марганцем, молібденом, міддю і цинком.

Некоренева підгодівля прискорює дозрівання бульб, стимулює відтік накопичених речовин з бадилля у бульби, що не лише прискорює їх дозрівання, але і підвищує зміст крохмалю і підвищує урожай.

Вищеперелічені етапи розвитку культури були враховані при разработкекомплексной програми по листовій підгодівлі картоплі.

З урахуванням поживних вимог картоплі було розроблено багатокомпонентне добриво ИНТЕРМАГ-КАРТОПЛЯ-концентроване, рідке добриво, призначене для некореневої підгодівлі усіх сортів картоплі : споживчого і кормового. Це добриво підвищує якісно-кількісні показники урожаю і стійкість рослин до хвороб; містить грамотно збалансований набір мікроелементів, що відповідають поживним вимогам цього виду рослин. Мікроелементи, що входять до його складу, знаходяться в легкозасвоюваній рослиною хелатній формі, що гарантує їх повне, якісне і ефективне вбирання поверхнею рослин.N


MgO


SO3


B


Cu


Fe


Mn


Mo


Zn


Ti
Склад (% маси)
15,0


2,5


2,5


0,4


0,2


0,3


0,6


0,005


0,65


0,03
Склад (г/л)
185,0


31,0


31,0


5,0


2,5


3,7


7,4


0,06


8,0


0,4

Cu, Fe, Mn, Zn-схелатированы EDTA.

Поставляється в 20-літрових каністрах.

Рекомендована витрата добрива при одній обробці-2 л/га. Середня витрата робочого розчину-300 л/га. Рекомендована кількість некореневих підгодівель упродовж вегетаційного періоду-2 підгодівлі.

Чому ИНТЕРМАГ-КАРТОПЛЯ ?

♦ склад добрива повністю відповідає поживним вимогам картоплі;

♦ підвищує стійкість рослин до посухи, зміцнює фізичний стан рослин і підвищує стійкість до патогенам;

♦ якісно підвищує зміст крохмалю в урожаї;

♦ стабільно в робочих розчинах, не забиває форсунки обприскувача;

♦ є висококонцентрованим добривом (витрата при одній підгодівлі-2 л/га);

♦ містить мікроелементи в хелатній, легкодоступній для рослин формі;

♦ містить титан (Ti)-активізатор зростання рослин, що дозволяє якісно підвищити вбирання кореневою системою рослини азоту, калію, фосфору і інших складових з грунтового розчину.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Водорозчинні добрива, касети для розсади, системи крапельного поливу - ТОВ ЄвроАгро Трейд
(основний офіс)

39600, Україна, Полтавська, Кременчук, вул. Цюрупи, будинок 18, офіс 10
  • +38 (096) 986-27-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create